OBCHODNÍ PODMÍNKY

Použité obchodní podmínky jsou obchodní podmínky ústředí. Firma CABERO Wärmetauscher GmbH & Co. KG má pro trhy v České republice, Slovensku, Slovinsku a Polsku konzultanta pro výběr systémů, nabídkové řízení, support a realizaci v osobě ing. Romana Vika vyškoleného a certifikovaného ústředím firmy pro návrh těchto systémů.

Zákazníkovým partnerem při realizaci zakázky je po objednání zboží ústředí firmy CABERO Wärmetauscher GmbH & Co. KG. Díky tomuto uspořádání je je zákazníkovým smluvním partnerem mateřská firma, starající se o celou zakázku - po přijetí objednávky vystavené na ústředí firmy CABERO je zakázka následně potvrzená ústředím, zasláním faktury se specifikací zboží, dodacími termíny, platebními a záručními podmínkami.

Zákazník má pouze povinnost zaregistrovat pohyb zboží v systému INTRASTAT a postarat se o poplatky odpadového hospodářství přes EKOKOM - což u dodavatelských firem vždy zajištěno je. Garanční a ostatní záležitosti zajišťuje mateřská firma s podporou místních českých konzultantů.

© 2007-2008 CABERO Wärmetauscher GmbH & Co. KG Česká republika