TECHNOLOGIE

PLÁNOVÁNÍ, VYLEPŠENÍ, SPOLEHLIVOST

Tradičně je Cabero kvalifikovaným partnerem pro koncepce a realizace zlepšovatelských systémů. Náš vlastní vývoj – přinášející některá patentovaná řešení – sleduje myšlenku životním prostředím akceptovatelné technologie. Naše šikmé žebrované baterie pro samovypouštějící se suché chladiče - pracující s čistou vodou - garantují maximální účinost při svém možném rychlém vypuštění a přizpůsobují se posledním nařízením týkajícím se životního prostředí.

Speciální vzduchotechnické systémy našich hybridních chladičů skýtají vylepšení vodních systémů a tudíž dosahují vyššího stupně účinnosti na žebrech. Širší rozsah provozu na vyšších venkovních teplotách je zajištěn naší adiabatickou chladící technologií se speciálním vodním sprchovacím systémem.

Hluk tlumící okraje na zařízeních zabraňují vibracím a přenosu hluku. Náš systém posuvných prstenů je vytvořen aby zabránil otěru potrubí při průchodu plechy.

Ventilátory vyvinuté přesně pro toto užití zajišťují optimální profuk vzduchu při nejnižší úrovni hluku. Všechny systémy jsou vybaveny energii šetřící technologií založené na regulaci rychlosti.

Cabero znamená optimální přizpůsobení řídícího systému jednotky a ovládání celkového vybavení. Již dnes, náleží plánování a realizace komplexních velkorozměrných projektů z jednoho zdroje k naším nejdůležitějším segmentům trhu. Z tohoto důvodu je kompletní projekt, až do dříve jasně definovaných rozhraní, naprosto jasně pod naší kontrolou. Pro zákazníka je takto minimalizováno jeho riziko.

© 2007-2008 CABERO Wärmetauscher GmbH & Co. KG Česká republika